Pomiń zawartość

Fundacja Duronic 
Wspólnie wspieramy społeczności na całym globie. 

Fundacja Duronic jest organizacją charytatywną non- profit utworzoną przez założycieli firmy w 2015 roku. Organizacja powstała z myślą, aby pomagać najbardziej potrzebującym na całym świecie, aby zapewnić im lepszą przyszłość, godne warunki życia i ułatwić powrót do codzienności po kataklizmach.

Od czasu utworzenia Fundacji Duronic pomogła ona całym społecznościom, jak i indywidualnym osobom w ponad pięciu różnych krajach dzięki ufundowaniu lamp solarnych dla społeczności żyjących bez dostępu do elektryczności w Tanzanii, pomagając uchodźcom znaleźć schronienie w Wielkiej Brytanii i Francji i zapewniając podstawowe środki do życia, czy certyfikowane medycznie okulary korekcyjne dla osób żyjących w ubogich wioskach Bangladeszu.

Fundacja Duronic będzie zaangażowana w wiele innych projektów w przyszłości, a każdy wkład publiczny i pomoc będą zawsze mile widziane i wspierane. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak możesz pomóc potrzebującym za pośrednictwem Fundacji Duronic, skontaktuj się z nami pod adresem info@theduronicfoundation.org.

Nepal – Trzęsienie ziemi

Obóz dla uchodźców - Francja Calais

Tanzania – Oświetlenie drogi do domu 2016