Pomiń zawartość

Instrukcje obsługi

Kuchnia

Podróże

Deklaracja Zgodności

Jeżeli potrzebujesz najnowszej Deklaracji Zgodności dla któregokolwiek z naszych produktów, prosimy o kontakt pod adresem doc@duronic.com

Jak pobrać instrukcję obsługi

Ponieważ staramy się być bardziej przyjaznym dla środowiska przenieśliśmy nasze instrukcje obsługi do sieci, dzięki czemu są one teraz w pełni dostępne za pośrednictwem QR kodu dołączonego do produktu. Oprócz tego, że jesteśmy bardziej przyjaźni dla środowiska, posiadanie naszych instrukcji w tym formacie oznacza, że możemy dostarczać aktualne porady dotyczące Twojego produktu i udostępniać je w większej liczbie języków. Pobieranie i przeglądanie instrukcji jest bardzo proste. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku.

Ewentualnie przewiń w dół, aby uzyskać dostęp do naszej Biblioteki Instrykcji, w której powinieneś znaleźć potrzebną instrukcję.
Jeśli nie możesz jej znaleźć lub masz problemy z pobraniem wymaganej instrukcji, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością wyślemy wersję PDF pocztą elektroniczną.

1Znajdź QR kod – będzie on załączony do naszej karty informacyjnej oraz na tabliczce znamionowej produktu.

2Na smartfonie lub tablecie uruchom aparat i zbliż do kodu.

3Na ekranie pojawi się baner / informacja. Kliknij, a zostaniesz przekierowany do strony internetowej z instrukcją obsługi.