Pomiń zawartość

Stwórz idealny romantyczny wieczór

Mowa tu o kinie domowym na dużym ekranie, romantycznej i przytulnej atmosferze oraz mnóstwie pysznych domowych przekąsek. Chcesz zapytać jak to zrobić? Cóż, niezależnie od tego, czy masz ograniczony budżet, czy nie, nadal możesz stworzyć własne kino domowe za pomocą zaledwie kilku kluczowych rzeczy.

Duży ekran

Stwóż iluzję sali kinowej we własnym domu, używając projektora i ekranu do oglądania filmów. Nie tylko stworzysz większą powierzchnię obrazu, ale także całkowicie zmieni atmosferę, dzięki czemu naprawdę czujesz się jak w kinie! Sprawdź nasze ekrany do projektorów z aksamitną ramą - FFPS lub maty na tripodzie (TPS), które szczególnie nadają się do salonów.

Kreatywna alternatywa:
Projektor może być sporą inwestycją. Jeśli nie stać Cię na nowy, spróbuj poszukać w Internecie używanego. A jeśli nie chcesz jeszcze inwestować w ekran do projektora, możesz użyć zwykłej białej ściany lub samodzielnie stworzyć ekran, na który zostanie wyświetlony film. Możesz to zrobić, używając papieru nadającego się do recyklingu (jak tył papieru do pakowania) i użyj białego kleju, aby przykleić go do ściany.

Romantyczne oświetlenie

Romatyczna scenerię zaaranżujesz w łatwy sposób za pomoca samego oświetlenia. Rozwin trochę lampek LED w pokoju i zasłoń zasłony lub wyłącz wszystkie inne światła. Tak oświetlone pomieszczenie będzie świecić w odpowiedni sposób, aby stworzyć przytulną i intymną atmosferę. Możesz znaleźć w Internecie kilka wyjątkowych świateł LED w kształcie serc, gwiazdek lub kwiatów, które dodadzą romantycznego akcentu.

Kreatywna alternatywa:
Wyjmij kilka światełek świątecznych lub zamów je online! Wspaniałą rzeczą w lampkach jest to, że nawet najbardziej standardowe światła mogą stworzyć magiczną poświatę w całym pomieszczeniu. 

Przekąski

Dzielenie się jedzeniem sprawia, może zbliżać w czasie wieczoru randkowego. Dlaczego nie zrobić miski domowego popcornu, w której będziecie mogli zanurzyć się podczas całego filmu? Jeśli masz naszą maszynę do popcornu POP50, będzie to jedna z najłatwiejszych przekąsek, jakie możesz przygotować! Albo na pikantną przekąskę, możesz przygotować frytki smażone bez oleju i zanurzyć je w naszej frytkownicy powietrznej AF1.

Kreatywna alternatywa:

Jeśli nie masz maszyny do popcornu lub frytkownicy, nadal możesz zrobić te pyszne przekąski w domu! Znajdź online przepis na zrobienie domowego popcornu na patelni, a możesz nawet zrobić domowe frytki w piekarniku :-)

Jak dobrze zainwestować swoje pieniądze?

Ponieważ spędzamy teraz więcej czasu w domu niż kiedykolwiek wcześniej, ten zestaw kina domowego jest również wspaniałym pomysłem do użytku przez cały rok. Dlaczego nie zorganizować cotygodniowego rodzinnego wieczoru filmowego, aby każdy miał na co czekać? 

Wszystko, czego potrzebujesz ważny wieczór...